Vedení - office

1
Libor Staňa majitel a pilot
1
Věra Nechalová ředitel
1
Alena Iljina office

Piloti

1
Jarek Staňa pilot
1
Míra Švehla pilot
1
Ondřej Kostrhun pilot
1
Tomáš Petržela pilot
1
Martin Koupa pilot
1
Jarda Trybula pilot
1
Honza Matějíček pilot
1
Petr Havala pilot
1
Pavel Dillinger pilot
1
Tomáš Hojsík pilot
1
Tomáš Trčka pilot
1
Max Iljin pilot

Posádka

Napsali jste nám

Dobrý den, děkujeme za krásný a nezapomenutelný zážitek, který udělal naší babičce oslavenkyni obrovskou radost. Já, dcera, teta a babička jsme si to moc užili. Od začátku letu po přistání to nemělo chybu.

Skvělý letecký tým s bezvadným výkladem. Takový zážitkový dárek doporučuji všem.

Lada Fialíková

Zdravíme všecky vzduchoplavce z Břestku. Byli jsme maximálně spokojení s přístupem, letem, přistáním a vlastně vším. Děláte to moc dobře, věřím, že jsme neletěli naposled a dáme vědět všem našim známým. Přejeme mraky spokojených zákazníků, dobré počasí a sťastná přistání! Jste zkrátka profíci a tak to má být.

Michal A Danka, Staré Město (Baroni ze Žeravic)

Dobrý den, jsme rádi, že jsme mohli zažít tak nádherný let díky vaší společnosti a zejména panu pilotovi Liboru a paní stevardce Věrce skláníme obdiv a díky ještě jednou. Přejeme mnoho bezpečných a klidných plaveb vzdušným mořem.

baron Zdeněk a baronka Mirka

Dobré ráno, v pátek 26.5.2017 jsem měla možnost letět balonem, letělo nás 20. Byl to můj sen si někdy vyletět a podívat se na svět s té ptačí perspektivy a má dcera mně ho splnila. Byl to nepopsatelný zážitek a nádherný výhled. Užívala jsem si to naplno a můj sen byl splněn na 100%.

Váš pilot nám dal k tomu krásny výklad a pěkné přistání.

P.S. Uvolnit se a přijít na jiné myšlenky – doporučuji let balonem.

baronka Iveta s Domanína

Napsali o nás

V Břestku si pořidili už čtrnáctý balon

Křest nového balonu v Břestku odstartoval o víkendu Balony.eu tour 2017. Akce během následujících tří měsíců zavítá do různých částí republiky, od Karlštejna až po České Budějovice.

Pohled z balonu na Alpy ve mně zahnal myšlenky na strach

Je to zhruba rok a půl, co jsem se stal baronem. Baronem z Boršic. Ne, nedozvěděl jsem se, že mám modrou krev a tudíž jsem žádný zámeček ani pozemky s honitbami nezdědil, ale stejně to stálo za to. Ti, co už absolvovali let balonem, vědí, o čem mluvím, ostatním rád vysvětlím: po prvním letu je totiž každý pasažér pasován na barona či baronku – odkud, to záleží na místě, kam balon zrovna přistane.

Obr mezi balony letěl nad Břestkem. Unese 24 lidí

Největší horkovzdušný balon ve střední Evropě se včera premiérově vznesl z BalonCentra v Břestku. Obr, který ve svém koši přepraví čtyřiadvacet pasažérů, pilota i stevarda, byl pokřtěn jménem Sekvojec.